Karrier

A sikeres szülőfórum.hu portál tevékenységének további fejlesztéséhez dinamikus, pozitív és ügyfélorientált gondolkodásmódú kollegákat keres. A szülőfórum.hu portál a kisgyermekes szülők számára nyújt hasznos információkat, cikkeket csemetéik fejlődéséről az egyes életkorokban, valamint Magyarországon egyedülálló módon, közösségi összefogáson alapuló, folyamatos támogatási programot működtet bölcsődék, óvodák részére.

Hirdetésszervező
– másodállásban jelenlegi hasonló munkakör mellett
– vagy tisztán jutalékos rendszerben fő tevékenységként.

Alapvető feladatok és felelősségek:

  • A szülőfórum.hu portál hirdetési felületeinek és egyéb szolgáltatásainak értékesítése.
  • A kitűzött árbevételi tervek elérésének biztosítása új ügyfelek megkeresésével és megszerzésével.
  • Ajánlatok és szerződés megküldése a partnerek részére, szerződéskötés elérése.
  • A létrejött szerződések aktívan tartása és az együttműködés folyamatos bővítése.
  • A szerződött hirdetések/kampányok sikeres lebonyolításához kapcsolódó marketing anyagok kezelése, együttműködés a marketing csapattal és az ügyféllel.
  • Az ügyfelektől várható megbízások mennyiségének, rendszerességének és minőségének folyamatos előrejelzése.

Készségek és kompetenciák:

  • Hirdetésszervezői vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Eredményorientált, önjáró, proaktív, a lényegre fókuszáló személyiség.
  • Átlagon felüli kommunikációs készség, meggyőzőerő, döntéshozatal kieszközlésének képessége.
  • Határidők feltétlen betartása, időérzék.

Munkavégzés helye:
Kötetlen, de heti egyszeri személyes egyeztetéssel Budapest, XIII. kerület Árpád-híd közelében lévő irodánkban.

Munkaidő:
kötetlen

Amit kínálunk:
Magas jutalék.

Fényképes bemutatkozását emailben várjuk legkésőbb december 15-ig az alábbi címen: peterzoltan@szuloforum.hu. Levele tárgy/subject mezőjében kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíció megnevezését (hirdetésszervező). Tájékoztatjuk, hogy a pályázatok értékelése folyamatos, amennyiben három héten belül nem vesszük fel a pályázóval a kapcsolatot, pályázata alapján nem került be a személyes meghallgatásra meghívott jelöltek körébe. Köszönjük megértését!